1. kapitola- my story

14. prosince 2011 v 11:09 | Aďa |  Zajímavosti
Ahoj je tady 1. kapitola mé vymyšlený knihy :)) tak snad líbí? :))
Prolog- tady- jesice trochu kratší ale.. co je na tom :D


" Tak tohle je školní zahrada. Jsou tady Pin Pongový stoly, Hřiště na kopanou, obrovský les ale na ten máme zakázáno chodit ale máme tady také venkovní bazén. A mimochodem. Vidíš tamtu budovu?"
Na levé straně se rozkládala velká budova. Sice menší než škola ale vypada trochu jak školka. " Vidím. CO tam je?"
" Je to vnitřní bazén! Spolu se saunou, výřivkou a fitness." Dopověděla a pohleděla na mě. " Co tomu říkáš?"
Elen uměla výborně plvat. Vyhrála i pár soutěží. Ostatně za to jí to učila Maminka. Na vzpomínku jak říkávala: "Když nechceš nechtěj, ale všechno stojí za zkoušku." Nikdy na to nezapomene. A do fitness bude určitě chodit. Elen totiž nemá zas tak vymakanou postavu. Bude se muset zlepšit. Ne že by byla tlustá. Ale když na TV (Tělesné výchově) jí dali přezdívku "Křehotinka". Tak si raději řekla že bude posilovat.
"Nejsi z toho nějak zaskočená?" Skočila jí do myšlenek Ar.
"Ne. Jenom jsem se zamyslela nad tím vším. Je to úžasné. Ale je to zdarma?"
" No jasně že je! Máš to v ceně školy!" usmála se. opětovala jsem jí také úsměv. Ellen se to zdálo jako sen, Ze kterého se už neprobudí. I když s událostna v minulích měsících.
" Nechceš si sednout?" Vyrazila ze sebe Ar. " Jo to by se hodilo".
šli jsme pomalu k lavičce a já pozorovala okolí. U bazénu se ostaní studenti se smíchem shazovali do bazénu. I přesto že bych podzim a voda musela být ledová. Sedli jsem si na lavičku. A já se zaměřila na dvojici která se líbala. V ten moment jsem si vzpoměla že jsem měla v Mount Citi kluka. No jak jsem mohla zapomenout? Pomyslela jsem si. Při té představě se mi udělalo špatně.
" Máš novou oběť Ar?" přišel k nám nějaký kluk. Vypadal mile. Abych se přiznala byl i hodně pohledný.Na soběměl roztrhané jeans a hnědou mikinu. " Jsem Nike.. a ty jsi?.." " Ellen! A dej si zpátečku."Odpověděla za něj Ar. " Nevšímej si ho." řekla.
Já místo toho abych jí poděkovala jsem si všimla nějakého kluka. " Kdo je temten kluk?"Zeptala jsem se.
Ukázala jsem na dvojici kluků. Ten jeden měl blond vlasy, krásné modré oči. černé kalhoty a koženou uplou bundu. Při pohledu na něj jsem si uvědomila jak moc mě přitahuje. Byl něčím zvláštní. Jako kdyby byl z jiného světa ale já ho přes to znala...
Ten druhý měl jeany a koženou hnědou budnu. Měl delší hnědý vlasy a hnědý oči. Oba se tak upřímě smáli. Ellen si nepamatovala kdy se tam naposledy smála. Vždy to bylo jen falešné. " Co? " Zeptala se Ar. " Jo . Ten blonďák jo? Doufala jsem že si ho nevšimneš. Jmenuje se Trey a ten druhý je Todd." Dopověděla.

Zírala jsem na něj asi 5 min. ALe on si toho ani nevšiml.Až teď. Koukl se na mě a usmál se jako by mě znal a dlouho jsme se neviděli. Pak ale zvážněl a ukázal na mě prostředníček." CO?!" řkla jsem. "CO se stalo?" " ale nic".

Ten den jsem už nic nevnímala na obědě jsem ho neviděla ale ani na hodině. Byl tam jen Todd. Zkoušela jsem Todda dohonit a teptat se ho.Ale on mi vždy nějak proklozl mezi prsty.

Až ve 4 h. jsem sedostala do mého pokoje. Měla jsem výhled na nějakou skálu. Bylo to zvláštní. Pokoj měl vysoký stop. Byl hodně dobře zařízený. Měla jsem tam kuchyňku, Velkou a krásnou obrovskou dvoulůžkovou postel atelevizi. Zazděnou skříň. Na začátku jsem si myslela že tam z někým budu. Ale vypadalo že tam jsem sama. Za to jsem byla ráda.

Ťuk ťuk.. Někod zaklepal na dveře hrozně jsem se lekla a pak jsem jen pokynula aby šli dále. Byla to Ar. " AHoj, tak co jaký to je?." Super" odvětila jsem.
Už si zjistila kdo je tvá spolubydlící?" "ne? kdo?".." Já"... Byla jsem moc ráda žeto je zrovna Ar.

Večer jsme se dívali na filmy a pili limonádu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama