Trápení

13. prosince 2011 v 22:19 | Adush |  o mne
Pořád jsem tápala jestli tento, zrovna tento článek napsat. Nevím. Ale pro mě má opravdu velký význam. Dnes jsem zjistila jak až moc bych se trápila ,kdybych..
No začnu raději takto:
Když vás něco trápí je to buď:
  • Kůli něčemu (škola, práce, brigáda, také vzhled)- Což se dá velmi jednoduše změnit. Buď tím že to začnete posilńovat.
  • Poté kůli Někomu ( ubližování, týrání nebo pouhá zmíňka o nějkom, kamarádství, vztahy a láska) To se dá také změnit ale už mnohem težším způsobem.. já to dnes překonala. Asi si v tento moment říkáte " pcha! Co tahle holka dokázala tím že někomu něco řekla! Vždyť ani neumí napsat slovo bez " chyby"!" Jo asi kdybych toto někde četla taky bych si to nazačátku myslela , dokud bych to nezjistila.
  • Ale také ostatní věci ale já chci napsat hlavně o kroku 2.
Takže jestli by jste dovolili vše vám vystvětlím.
Asi jste mnoha četli jak jsem.. no vždyť víte to stou mamkou.. No netýká se to sice až tak úplně k tomu. Ale zmínila jsem se že bych jela do New yorku a islandu. Vím v první moment jsem byla šťastná tedy pak mamka měla.. no vždyť víte "kecy". Tak jsemto promýšlela hodně dlouho. Poněvaž jsem doma tak jsem na to měla i čas. A prvně jsem vymyslela říct jí: " víš mami. Já vím že se o mě bojíš abych jela... bla bla bla.. A tak jsem si řekla že tam nikam nepojedu ani do benátek ani nwe york nic!" Pak jsem si začala uvědomovat jak moc to pro mě znamená. Jet do new yorku. No ale pak jsem se viděla s tátou a ten mi řekl že máma řikala že mě do new yorku nepustí. Málem jsem se rozbrečela. Už jsem měla vy,yšlenýho co řeknu. šla jsem za ní a paj jsem jenom řekla že bych jí chtěla něco říct. Měla jsem strašnou trému :D. No a pak jsem se rozbrečela. Nevím proč toto jen tak nedělám :D. No a pak jsem jí tedy řekla : Mami já vím že nechceš baych je do NY ale .. a v tom mi skočila do řeči...

Nakonec jsem se dozvěděla že jedu do NY a Islandu a že tátovi jen řekla že ví jak je nezodpovědnej a že to házel na mě a že je to jeho chyba.. Prosím vás můj táta je opravu uchylnej! Nedává na mě pozor a tak jsem se naučila se starat uplně sama o sebe. Takže někdy asi před 2 lety jsem dostala upal a tata si toho vubec nevšímal. No taky se mi hrabe ve věcech což mě hodně štve. Ale i přes to je to můj Otec a má Mamka :). No i přes to jaký sou a že s tátou se musím naprosto strata sama o sebe a s mamkou zase poslouchám.. no vždyť víte.. přesto je mám ráda.
Snad jsem vás aspoň malinko .. povzbudila v takovích to situacím :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Ani Ani | Web | 14. prosince 2011 v 17:25 | Reagovat

Ahoj. Chtěla jsem se tě zeptat, jestli jsme teda SB nebo ne??;)

2 Kath* Kath* | Web | 15. prosince 2011 v 15:36 | Reagovat

No tak vidíš,šlo to.Já bych asi byla protivná a nemluvila bych s ní.Sice by jí moje chování mrzelo,ale aspoň bych tam jela ;).Pak by se to nějak vyřešilo :D.Když si psala že je tvůj táta úchylnej tak jsem si přestavila... no něco jinýho xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama