2. kapiola

21. ledna 2012 v 11:52 | Adush |  Zajímavosti
Ahoj je tady 3. kapitola mí vymyšlený knihy :) snad se vám bude líbit.. více v rubrice :)
Jo a prosím omluvte chyby a čárky děkuju :))

Otevřela jsem oči..bylo přítmí.. skra kolik asi je? řekla jsem si..koukla jsem na budík 6:00 ach jo.. škola začíná aý od 8:00 pro zabavení jsem zapla televizi a nic.. nic a zase nic nedávají! a Ar? Ar? tak ta tady taky není? Nikde nebyla prozkoumala jsem všechno. Nakonec jsem se oblékla a šla jsem jí hledat. nbeyla jsem ani nelíčená a už vůbec né učesaná! Ale měla jsem pocit že bez Ar nepřežiji "Jsem na téhle škole 2 den a už se stane tohle!?" Zaklela jsem. šla jsem směrem na zahradu.. nic.. po půl hodině jsem koukla na hodinky 7:00 "sakrýš".. rozhodla jsem se že se na Ar nebudu psoléhat .. asi je u nějakého kluka. Tak ať si to užije.. oblékla jsem se udělala toast a šla.. šla jsem hledat třídu.. ráno jsem v B .. "bbbb.. kde to jen je"..
"Hledáš něco? nebo někoho?" byl to Nike. " Jo hledám Ar a třídu B" řekla jsem váhavě. " aaa.. Ar byla přes noc u mě.. a už je ve třídě a mimochodem jdu do B. tak mě následuj" Takže Ar byla u Nike.. už jsem v tom měla zmatek.. včera byl nike a Ar jak kočka a pes a teď je z nich pár? Tak to jsem..co jsem včera dělala??

když jsem vešla do třídy tak mě obklopil křik podobného tipu " Hoo kdo tady ponocoval" Nebo " čau kočko".. Tak to jsem hoodně zameškala.. "Ar co se včera stalo?" zeptala jsem se v rozpacích. "No víš dívali jsme se na televizi a pili limonádu a
pak.. pak jsme šli na diskotéku a ty jsi se tam opila a pakjsi omdlela.." "COže? já? a opít se?! Vždyt jsem si vždy maximálně dala jednu malinkou skleničku vína!! " Vyhrkla jsem rychle.
"A kam ses poděla ty?!" dodala jsem. "Já tě odnesla do pokoje a nechtěla jsem tě rušit tak jsem šla za .." "Nikem" řekla jsem za ní..
" A jaký to bylo? Povídej přeháněj!?" "No bylo tosuper! Pili jsme šampagno a popcorn apak.. pak mě políbil" aha věděla jsem to.." Super.. "
Hodina nebyla o více zábavná jako ta včerejší.. zase zamyšlená do svích myšlenek. Nejvíc jsem se zabívala láskou kterou asi nikdy mít nebudu. Trey. Trey! On tady není.. zase..

Dalších 4 dní se Trey neobjevil. Nikd nikdo jen todda jsem nemohla dohnat.. až 4 den kdy byl plaveský výcvik. Tedy já se tam přihlásila protože umím výtečně plavat. Ten ávod jsem vyhrála a šla jsem do šaten a najednou.. "Trey!" Vykřikla jsem na celou plavekou místnost! Bylo mi tak trapně že jsem rychle utekla do šaten a převlékla jsem se, když už jsem byla u vchodu tak mě zastavil.. srdce mi bušilo jak o závod.
" Ahoj, To v plaveckýmístnosti bylo dost odvážný." řekl mi a já se pořád jen sladce a tupě usmívala. "není ti nic?" zeptal se a já si uvědomila jak bylo trapné tohle." Ne jen jsem se ještě nevzpamatovala.
" Tentorkát na sobě měl černé kalhoty a červeno bílou košili jeho malinko delší vlasy mu padali do očí měl je sčesaný do patky což bylo sexi. Nemohla jsem od něj odtrhnou oči. " omlouvám se ti za ten včerejšek" dodal. "Jo to je v pořádku i když jsi mě fakt hezky přivítal" Vykokrala jsem. a čeklala že mě třeba pozve na objed nebo tak.. Nic jen řekl
"ty jsi Evllin? že jo . Tak Ell musím jít ahoj." to bylo trohcu divné.. 1. odkud věděl jak se menuju a ten systém vyjadřování? "Ahoj" řekla jsem a šla na další hodinu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama