3. kapitola lalal

22. ledna 2012 v 10:30 | Adush |  Zajímavosti
Takže zase prosím omluvte mé chyby jo :D no a jdu psát..

Celé dopoledne jsem byla zabraná do svích myšlenek. Přemýslela jsem o Treyovi byl tak hezký a bylo na něm něco.. něco co mě hrozně přitahovalo. "Hey Ell" ozvalo se někde za mnou. Ano, byla to zase Ar. Držela v ruce vlaštovku a chystala se jí hodit. Dolétla přesně na můj stůl. stálo tam " CO je mezi tebou a Treyem?". Oh pomyslela jsem si. Tohle jsem opravdu potřebovala. Nevím co napsat! Sakra! dobře takže jí napíšu. " Co tím myslíš mezi náma neni nic spíše tlustá skála která nás drží aby jsem ho nemohla dostat!"
Trochu vystižný ale stjenak jsem to nevystihla až tak dobře! vlaštovku jsem poslala zpět. Naštěstí si toho paní Colmenová nevšimla. Byla to velmi simpatická mladá a nejspíše okouzlující učitelka. Ale její způsob učení? Nedostihující, Výhružný a přísný. Divím se že si toho nevšimla. Tedy nejspíše by nás poslala do ředitelny. Jediný co jsem u ní našla v dobrém je že mi i celkem nadržuje. Sice všichni říkají že všem nováčkům nadržuje. Ale to zjistím až potom. Na stole se zase objevila vlaštovka.
Tentokrát byla na modrém papíře. Otočila jsem se na Ar ale ta jí měla ještě v ruce. Rozhlédla jsem se po celé třídě a někdo na mě zamával. Kdo to sakra je? Pomyslela jsem si. Rozbalila jsem vlaštovku stálo tam: " Nechceš si někam vyrazit Ell? zdraví Cam" Cam? kdo to je? napsala jsem.
"Milí Came, Nevím jesti tě znám ale asi by bylo dobré se z někým jiným seznámit. To znamená ano ale neznám to tu takže kam?" poslala jsem jí camovi. Ten jí ladně chytil. Cam měl na sobě jeany , modré triko , černou mikinu a boty Nike. Vlasy měl malinko delší a měl také patku. Měl je krásně husté a hnědé. Oči měl pímo nádherné Hnědé alepřesto působili tmavě a přesvědčivě. Přilétla další vlaštovka tentokrát od Ar.
" Aha.. Víš on okouzlí každou ale pak zjistíš že je to sním jinak. Prosím tě nezabívej se tím co jsem teď řekla."
Cože? To nechápu." Počkej když už jsi mi to napsala tak mi to prosím tě vysvětli." To je divné. a poslala jsem vlaštovku zpět v tu chvíli přišlaod Cama. "Ok sejdeme se na zahradě na oběd nepudem jen počkej přinesu Piknik :)" Jů tak to se těším mrkla jsem mu na souhlas.
Konec hodiny. Uff.

Takže jdu na zahradu. To je oh tamhle. Tak a kam teď?? říkal na zahradě."Ell!" To byl nejspíš Cam ale já ho neviděla. Někdo se mi dotkl ramene. Ano byl to Cam. Jeho ruka byla tak studená. To je divé. Hlas měl hluboký, přesvědčiví a hladký. Vypadal takdokonale. Byl bez chyby.
"Tak jdeme? Je to hned za rohem." Následovala jsem ho. Byl neskonale elegantní. šli jsme k zvláštnímu lesíku. Už si vzpomínám to říkala Ar že se tam nesmí chodit.Jo doufám že půjdem jen ke kraji.
Ano. šli jsme jen ke kraji. Jee. "Takže ell odkud že jsi?" "Ehm..no já jsem z Mount citi je to jen malá vesnička.ty?"
"Jo? já tam mám babičku.. vím jak to tam chodí. Já jsem od tud." řekl s usměvem.
"Takže co by sis dala? Mám tady karbanátky, zmrsku, toasty.." "Jo tak já si dám třeba ty toasty."
Seděli jsme a povídali si. Zjistila jsem že se celím jménem jmenuje Cameron Lancester.
Byl zábavný a ten vílet s ním byl boží.
"chceš ještě něco? Ell?" "Ne, děkuji ti moc ale už musím jít na další hodinu.ahoj! věnovala jsem mu usměv a šla do školy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama