Cesta za lepším životem- moje blábolky

2. ledna 2012 v 10:42 | Adush |  Téma týdne
Áno. Cesta za lepším životem. Moc nevím o čem bych tady měla psát. I když jsem jedna z prvních. Ale co je to fuk :D.
No když se řekne "Cesta za lepším životem". Tak si představím to že je pro někoho "Něco" důležité. Pro "Někoho": Sex, Peníze, Láska, Vzdělání..
Nevím. Pro mě je asi nejduležitější..Á, no asi teď je to vzdělání. A také láska. Nemyslím tím že musím z někým chodit myslím tím přátelé rodina. Protože bez přátel se žít nedá (podle mě).. Nemůžete se nikomu svěřit prostě nic..
Je to jako kdyby vám - mě - polovina chyběla.
A ta druhá polovina by byla šťastná z toho že ná "Hodně" peněz, vzdělání..
Ale třeba já mám hodně přátel ale neříkám že jsem "tupá" ale nemám ty nejlepší známky třeba z Fyziky :/
Ale teď mluvím- píšu- mimo TT
Cesta za lepším žvotem
Tu si představí každý sám.
ale nejhlavnější je, aby se tak stalo. A bez zbytečného remcání a problémů. Jasně, ale ta cesta je trnitá, není to procházka růžovým sadem, musíme bojovat. Pasivní vysedávání jen tak někde a doufat, že tím dojdu k lepšímu životu je trochu absurdní myšlenka (i když se to tak nezdá.)
Někdo si představí, že chce luxusní vilu, skvělé auto, neskutečně peněz a slávu. To musí být skvělý život, ale také to něco stojí. Všehno má svoje pro a proti. Bezdomovci si třeba přejí jenom malý byt, alespoň nějakou střechu nad hlavou, práci a nějaké peníze. To je podle nich cesta za lepším životem.
Já si osobně myslím .. No mám u to celkem naplánované :D.. Nevím jestli mi to výjde. Asi si teď budete řikat že jsem až hodně velký snílek (což je pravda) ale v této době máme hodně možností kam se podívat takévelké možnosti k vzdělání.
No a tak (už jsem zmiňovala) bych se chtěla s mojí kámoškou (nej kámoškou) odstěhovat do ameriky. Beru na vědomí že je tam Americká Angličtina a mají také svůj"přízvuk" Něco v jejich přízvuku už umím. Protože ta moje kámoška tam vyrůstala tak jsme se dohodli že se tam dostěhujem a budem tam studovat. Je to prosté ona mě naučí AMer. Angl. a když se to pořádně naučím tak tam půjdu. Samozřejmě že tam nebudu na věky.. :D No prostě nejspíš tam pojedu i když mi je malinko líto že nebudu tady v praze se svou rodinou :(((
No bůh ví jesti se to naučím :D
Tak nebudu sem psát další moje "Připitomělí" Blábolky :D mějte se hezky a pá :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucie Lucie | Web | 2. ledna 2012 v 11:19 | Reagovat

Pěkný článek. :) Jinak do Ameriky mám taky v plánu jet a bydlet tam nějakou dobu. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama