Únor 2012

Nová soutěž: Písmenovka

29. února 2012 v 20:58 | Elevanse |  Soutěže
Jaká jsou pravidla této hry? :) Napište co nejvíce slov, která musí obsahovat písmeno C a také písmeno K, ale nikdy né dvakrát! Například: kecal (už ho nesmíte použít). Kdo jich napíše nejvíce, vyhrává. Logicky je na tom nejlépe ten, který napíše jako první. Ale pokud je mezi vámi někdo velice velice chytrý, tak ho může klidně i předhonit, ale podmínkou je, že již nesmí opakovat ty slova, která byla před ním již napsána.

Takže ještě jednou a stručněji :D Honem se podívejte, pokud již někdo napsal komentář se slovy, slova si přečtěte, ale už je nesmíte používat, vymyslete co nejvíce nových svých slov, která budou obsahovat C, K. (ne víckrát než jednou, C se zde musí vyskytovat jednou a K též). Tak snad už to chápete. :D
Ke slovům připište, co byste chtěli na diplom, kdybyste vyhráli.

Odměna je jenom pro prvního, ale za to je bohatá! :)
Diplom, hodnocení blogu, reklama na blogu po dobu 2 týdnů

MŮŽETE SOUTĚŽIT! :)

Elevanse

My diary 29.2- omluva

29. února 2012 v 20:16 | Adush |  o mne
Omlouvám se že jsem zde posledních pár dnů nebyla nebo blogu věnovala málo času :( musím se učit a pak jedu na týden do itálie!!! super ne?? já se přiznám že jsem se učila jak idiot a určitě z toho zemáku dostanu 3 fakt na nic!! dens jsme psali z matiky a v pátek budeme psát z dějáku zítra z příroďáku... no hroůůůůůzááá :D
A jedu do itálie budu muset udělat aspoň na každej den nějakej článek a v i. budu mít mobil a je tam wifi tak pokud to pude tak se napojim přes mobil a budu odtamtud psát články!Mám vás moc ráda a omlouvám seže to je tak na rychlo ale slibuju že až se malinko "usadim" :D kecám až si zavedu režim :D tak pak sem budu psát častěji jinak asi přijmu spoluadminku (OOoo) takže bude další a bude víc článků :)) mějte se :)

Víkend

27. února 2012 v 14:50 | Adush |  o mne
Ahoj víkend byl hrozný.. no spoloviny :D babička že už oslaví moje narozky dostala jsem od ní tisícovku a to mi stačí pak jsme byli v cukrárně a na smažený zmrzlině ♥ :). No táta byl zase nervní! hrůůzaaaaa :D jinak to bylo celkem dobrý,.,.

Jinak bych uvítala vaše povídky! kde sou? :D No pořád se těšim na nějaký maili a nikdo mi nic neposílá!! máte už jen poze týden..
pak jsem si objednala layout ale ta holka tam nějak není tak si objednám jiný a to je asi vše co jsem zatím chtěla napsat. :))

I am so angry!!

25. února 2012 v 11:31 | Adush |  o mne
Ještě jsem nepsala jak to tedy dnes bude.. no původně jsem tátovi řekla že dnes i zítra jedem k babičce.. půl h jsem ho přemlouvala! A jak jsem dnes poznala bylo to na nic! On mi řekl že zítra jedem k babičce a já ho zase začala přemlouvat že dnes i zítra tak řekl že jo.. volala jsem babičce a ta mi řekla že jí řekl že jedeme až zítra! no chápete to?!!! Takže jsem se s babičkou domluvila že místo toho abych jedla ten blivajz od jeho těhotný přítelkyně že pojedu autobusem za ní! takže je to složitější :D ted to táotvi musim říct jako malímu miminu protože on to jinak nepochopí!
ALoha :D mějte se :D

Adush
:D

Music 06

25. února 2012 v 9:29 | Adush |  Music
Ta se i hoodně líbí :)) asi jediná od pink :D

Há.. :D

25. února 2012 v 9:19 | Adush |  o mne
Jen chci ještě něco dodat ke včerejšku:
včera jsem toho měla dost.. chtěla jsem sem jítale třídila jsem oblečení který mi je a který ne.. mám 3 velký ttašky s oblečením který mi neni :D pak jsem musela uklidit celej pokoj a už bylo 9 a já byla hroozně unavená..
Pak volal otec jak to bude o víkendu.. že dnes za nim mám přijít a za tou jeho pi*** a to já nechci! navíc bude vařit ta pi takže to bude blééé!! ted to s nim musim nějak domlvit :D řeknu mu že se ráno musim učit a pak přídu a řeknu že mamka vařila :D dobrý ne? :DD a pak pojedem za babičkou konečně.. musela jsem ho přemlouvat půl hodiny.. dřív mě tam tahal každej den a teď jak má tu svojí těhotnou slepici najednou nechce!! ale já jí trpět nebudu.. se mnou se ještě užije! hahahahah! :D

papapa jo žádný před nastvaný články nemám ale dnes celkem píšu a zítra večer tady budu takže myslim že to takle stačí :) pak vám o tom budu vyprávět!co by jste si přáli??

25. února 2012 v 8:49 | Adush |  o mne
Ahoj takže moje hrozný snění!! ach jo :D ne mám to ráda.. ale teď fakt!

Co bych já chtěla? :D
  • no jet do ameriky a žít tam aspoň půl roku (budu tam teď 4 dny a 4 dny na islandu!!):D
  • Vidět nějakou známou osobnost jako třeba- Miley cyrus, Emily osment, Mitchel Musso, Jednoho z 1D..
  • Mít obrovskej barák někde za prahou :D a vilu v cizině
  • Mít skvělího kluka :D
  • Být aspoň malinko slavná
  • Psát knihy (což je trochu reálný :D)
  • Zdraví a štěstí :D a lásku no..
A je toho spoustu tohle je jen něco :DD
:)

A o čem sníte vy?? :D

Adush

a co teda?

25. února 2012 v 8:34 | Adush |  Téma týdne
škola nás naučila hodně nesmyslných věcích které spousta lidí potřebovat bude a někteří zase ne. Každý chce dělat něco jiného někdo chce dělat něco s fyzikou tím pádem i s matikou někdo zase jen čj nebo nekdo chce dělat třeba s příroďákem no je hodně příkladů.. já bych chtěla být asi no chěla bych psát knihy ale to není vše :D.. takže ve škole nás nenaučili:
Ve škole většinou každej učitel používá svojí taktiku- na matiku- když nám něco nejde napaří test :D
Ale co nás tam nenaučili!? co???!


Postavit se k různým situacím vím že asi na to je (voz- vychova k občanství a ke sdraví, občanka) ale nás tam nic nenučili za ty 2 roky..!

Další je:
Já tělák osobně nesnášim ale co nás tam také naučili? ok vybiku a přehazku pak házet míčem ale to je vše! já osobně to v životě vůbec potřbovat nebudu.. jasně někdo by si chtěl na dovče zahrát ale mě to nejde já nejsem na míčové hry.. pak na těláku jen tak běháme do kolečka na čas taky na hovno! a co že tam chybí?? no kdyby nás tam třeba naučila nějaký cviky nebo tak něco! kdyby jsme chodili do školní posilky! Já osobně tancuju street dance takže ani tv nepotřebuju a pak jsem dělala gymnastiku ale šla mi ale nebavila :D. A tv nesnášim hlavně kvůli učitelce.

další:
Na vítvarce! můžeme dělat tolik věcí jenže naše pitomá podělaná třídní kterou máme na děják i na vv tak tam řeší jenom ten svůj děják!!!

My diary 24.2

24. února 2012 v 20:09 | Adush |  o mne
Tento týden jsem moc nevěnovala psaní a moc se omlouvám že jsem tu nebyla.. důvody mám jasné:
1. Mám zákaz "pc" (mám notebook) ale chodim na něj (tajně :D)
2. škola učení škola učení škola učení :D
3. kámošky obchoďák.. :D
4. spaní :D
kecám 2 první body jsou hlavní.. a někdy nemám ani náladu lézt na pc..
No jinak.. jsem dostala 3 z aj :(( a psala jsem test pak z matiky 2 což je ok.. :) jinak ze známek vše..
info: o víkendu tady nebudu takže mě prosím omluvte :(( škoda.. ale přednastvaim pár článků a možná tady bude moje spoluadminka.
Včera přijeli "děti" (puberťáci :D) z lyžáku takže je nás zase skoro plný počet..
Teď něco ze školy:
Samozřejmě že neznáte naší Krávu (dříve kráva nebyla).. Jedna naše spolužačka kamarádila s mojí best f. a já jsem se s mojí bff ještě moc nekamarádila v té době od 1třídy byli kámošky a já měla jědnu hrooznou píču která odešla asi v 5 a pak jsem moc z nikym ve třídě nekamarádila tak jsem se přidala k mojí bff a k anetě.. po cca roce se nám aneta začala vyhýbat já jí psala slušně na fb proč? a ona že jsem jí adri přebrala proč? Nepřebrala jsem jí jí jenomže aneta je nudná zamlklá a lakomá a já si s adri hoodně rozuměla a aneta mi začala nadávat tak jsem jí to oplácela a pak jako že to je tyber šikana ( šikana pi pc) aneta vše řiká mamince ale ta tohle naštěstí neřešila..
A my s ní přestai kámošit já se s ní pár krát bavila protože s ní nikdo nekamarádil (1.) Ale ona mi to moc neusnadňovala ale teď v 7 na začátku v poho ale na třídních schůzkách začala její maminečka řvát na 2 mami mích spolužaček že jí berou svačinu a hážou do koše a řvou na níi nežer a že jí pomlouvaj.. nikdo si jí nevšímal a dokonce spolužačka která jí podle anety na ní řvala nežer s ní kamarádila a snažila se jí pomoct ale odnesla to takle.. a že se bojí chodit kuli tomu do školy..
pak 2 měsíce nebyla ve škole ani teď neni.. A maminečka anety přišla do třídy za uč. a řikala že má nějakou nemoc ne jako třeba pras. chřipku ale ne nic jednoduchého..takže ve středu nám to řekla a začala na nás řvát jako že mx zato můžeme.. takže za to že jsme se mi snažili nám udělal tohle a ta uča ji věří.. takže ted nás prosí aby jsme se k ní chovali slušeně.. ale my jsme se k ní chovali slušně a ona nám to oplatila? NE! a od tý doby jí nidko nemá rád a každej říká že je píča a nebo že dostala svou první rýmu a proto musí zůstat doma! atd.. chudinka malá! fakt píča
no nebudu vás zatěžovat naší pošahanou třídou a mím podělaným životem :D
stalo se vám to někdy?

Takže uklidila jsem :D od 4 do 8 jsem uklízela a článek jsem napsala ve 4 :D a můžu na pc a vrátí mi dotyxkáč :D :) pod 1 podmínkou- že mě každej den vyzkouší z jakýkoliv látky..

Program hubnutí

23. února 2012 v 21:08 | Elevanse |  Ostatní
Jelikož hubnutí patří skoro k největším módním trendům, pak jsem se rozhodla, že pro vás poskytnu něco jako "program hubnutí". Jednalo by se o to, že bych vám vždy na celý týden napsala program s různými cvičeními a radama a trikama, jak zhubnout. Vy byste zkoušeli cviky provádět, a společně bychom dosáhli nižší váhy. Připadá mi to jako dobrý nápad, navzájem bychom si zde zveřejňovali pocity, zážitky, poznatky nebo radosti z hubnutí. Mám už okoukaných několik metod, které používala jedna moje kámoška a zhubla o patnáct kilo - ale zase vím, že to chce pevnou vůli a denně alespoň trochu času. Mám prolítané všechny dietní weby, knihy, časopisy a věřte mi, že už mám všechny triky vychytané. :) Nejpohodlnější a nejúčinější mi přišel intervalový trénink s mírným posilováním - váhu snížíte, zhubnete a zároveň budete mít hezkou postavu (bez posilování je hubnutí na nic, ale nebojte, jedná se jen o velmi mírné posilování). Takže pokud jste pro, abych sem tyto programy zveřejňovala a pokud opravdu budete podle nich cvičit, tak napište do komentáře. Jen když vás bude alespoň 5, tak začnu s programama. :)
Elevanse