a co teda?

25. února 2012 v 8:34 | Adush |  Téma týdne
škola nás naučila hodně nesmyslných věcích které spousta lidí potřebovat bude a někteří zase ne. Každý chce dělat něco jiného někdo chce dělat něco s fyzikou tím pádem i s matikou někdo zase jen čj nebo nekdo chce dělat třeba s příroďákem no je hodně příkladů.. já bych chtěla být asi no chěla bych psát knihy ale to není vše :D.. takže ve škole nás nenaučili:
Ve škole většinou každej učitel používá svojí taktiku- na matiku- když nám něco nejde napaří test :D
Ale co nás tam nenaučili!? co???!


Postavit se k různým situacím vím že asi na to je (voz- vychova k občanství a ke sdraví, občanka) ale nás tam nic nenučili za ty 2 roky..!

Další je:
Já tělák osobně nesnášim ale co nás tam také naučili? ok vybiku a přehazku pak házet míčem ale to je vše! já osobně to v životě vůbec potřbovat nebudu.. jasně někdo by si chtěl na dovče zahrát ale mě to nejde já nejsem na míčové hry.. pak na těláku jen tak běháme do kolečka na čas taky na hovno! a co že tam chybí?? no kdyby nás tam třeba naučila nějaký cviky nebo tak něco! kdyby jsme chodili do školní posilky! Já osobně tancuju street dance takže ani tv nepotřebuju a pak jsem dělala gymnastiku ale šla mi ale nebavila :D. A tv nesnášim hlavně kvůli učitelce.

další:
Na vítvarce! můžeme dělat tolik věcí jenže naše pitomá podělaná třídní kterou máme na děják i na vv tak tam řeší jenom ten svůj děják!!!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama