Dopisová sebevražda..

8. února 2012 v 14:11 | Adush |  Zajímavosti
¨Ahoj je tu koneckonců ta moje povídka :D snad se líbí prosím kopírujte jen se zdrojem a mám vás všechny ráda tak se mějte

Dopisová sebevražda

Až toto budeš číst, asi si řekneš to není pravda, kdo mi to sakra poslal? Nevím jestli zjištíš mou hádanku v dopise. Alemožná to budeš brát jk uplnou kravinu ba vážně. To už je jen a jen na tobě.
Jak už sis přečetla v tomto dopise je popsané co se ti stane. Věř mi nebo ne ale sfalšovaný není. Vím o tobě a Harym všechno...
4etla Mary dopis od neznámého. Celá rozklepaná dopis dočetla až do posledního písmene. Nevěděla co dělat. Poslední věta zněla- Dnes večer tě má Hary požádat o ruku, ale to se nestane!
S láskou Reth♥

Reth? to bude určitě nějaká zkratka, byla si tím až moc jistá! Bohužel s těch posledních událostech byla tak vystrašená že nedokázala přemýšlet a nic jí nenapadlo.
Když za ní přišla služebná ptala se co se jí stalo. SLužebná Ann s ní měla soucit, měla jí ráda a obdivovala jí jak všechno zvládla a nechěla aby přicházela do dalších potíží. Věděla o ní a harym a bála se že dojde k tomu k čemu nechtěla. Aby Mary náhodou až moc nerozhodil a nedostala infarkt. Takto se strachovala posledních pár měsíců. I když jí nikdo neplatil pořád Mary obslužovala a starala se o ní.
Jaké jméno by mohlo být zkratkou Reth?" Zeptala se najednou Mary.
Vyjevená Ann chvíli přemýšlela a pak ze sebe vypravila.
" že by to byl Gareth?"
"jo" odpověděla zděšeně Mary a vyhnala služebnou z pokoje. ROzhozená služebná celá nesvá odešla se strachem že se jí něco stane. No přeci se o ní starala od jejích prvních dnů. Vyděla jak se učí chodit i na nočník! první den na škole. Jak jí její krásné černé dlouhé vlasy vlály ve větru až do pasu. Její první vztah. Jak se učila a zdokonalovala v jízdě na koních. TO vše s ní zažila a mnohem více.

Mary celá rozklepaná si šla balit věci, nějaké kuchynské nože a vše potřebné a šla volat Harymu.
CHvíli to zvonilo pak zašumělo a nakonec zapraskalo. "Halo? to jsi ty mary?"ozvalo se.
"ANo to jsem já." a začala vysvětlovat.
"Někdo mi poslal dopis." Přečetla jeho obsah a čekala co na to řekne.
CHvilku nic neřikal tak dodala.
"Nevíš co to má znamenat?"
" Mary, to ti přece jen tak nemůže vyhrožovat. Znáš toho Retha- Garetha?"
Mary věděla že jí nebude věřit, ale řekla mu naštavně.
" Co ty o tom sakra víš! Znám ho! A vůbec neměla jsem to to vůbec říkat!"
Marymu neřekla celou prevdu, vynechala tu část se zasnoubenim.
"Mary prosi tě uklidni se. víš co? vše vyřešíme! Za chvíli tam budu. A uvidíme co s tim dopisem."
řekl konejšivě a zavěsil.
Mary celá ze zlomeným srdcem se rozbrečela. V posledních dnesh se jí toho stalo tolik. Umřela jí Maminka i Táta při autonehodě spolu z babičkou. Pak jí vyloučili ze školy za to že chdila za školu, začala kouřit a nervově se zhroutila jediný co jí v životě dávalo smysl byl Hary a pak i Ann.Ale ona už dál nemohla, prostě nemohla...

Když klidný Hary vrazil do bytu Mary ve vzduchu se snášela zatuchlá vůně. "Mary?" Promluvil do ticha. "Mary?!" Začal se bát. Když vztoupil do ložnice, první co uviděl byla krev. Spoustu krve a pak samozřejmě Mary. ležela na zemi v jedné rucekuchyňský nůž (celí od krve). a v druhé dopis. Sám se slzami v očích vzal její ruku a dopis si přečetl stálo tam:
Hary už dlouho jsem to prostě neunesla. Nechci přijít o tebe a ani ne o Ann. prvně rodiče a babička. škola a teď ty? to nedopustím. Na stole je dopis od Garetha. Dávej pozor prosím a vše řekni Ann.. Mrzí mě to miluji tě.
Mary

Hary z roztřeśenýma rukama začal psát dopis a poté se stejným kuchyňským nožem zabil a dopadl vedle Mary.

Večer v Telev. Novinách vysílali tuto tragédii a vysílali i daný dopisy.
Harryho zněl:
Miluji tě ty mě taky. chtěl jsem s tebou mít svatbu. Ty se mnou taky. CHápu jak ti bylo proto tě tak miluju. Unesla jsi to všechno. Hary
Konec :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama