Hodnocení blogu Ani

12. února 2012 v 19:49 | Adush |  Hodnocení
Tak tady je hodnocení blogu..
Ani už má blog 8 měsíců.. což je co říct :D

Vzhled
Vzhled se mi líbí, Jednoduchá grafika (jak už jsme se bavili), Hezký růžoví pozadí za tebe vypovídá že máš ráda (paříš..:D), což už o tobě taky vím, Záhlaví- také s "námětem" paříže v podobě diáře, Jinak barva-růžová, černá a bílá- skvěle k sobě ladí a vytváří hezkou atmosféru. sice moc růžovou nemám ráda a není to zrovna profesionální dess (bez urážky), se mi tvůj blog líbí a je mím nejoblíbenějším. Takže dostáváš
9 bodů z 10 :)

články
píšeš spíše povídky (spíše o H.Potterovi) a rozhovory s různými blogerkami, tvoje povídky mám ráda obzvláště jsi hodně optimistická (což už jsme taky mluvili :D) a dokážeš shrnout hodně informací na kratičký zápis což se mi taky líbí když píšeš o HP, snad každý dělá chyby v článcích- rozdíl je v tom že někdo málo a někdo hodně.. :D ale u tebe jsem si moc chyb nevšimla :)
Proto dávám 10/10 bodů

Aktivita
Ty seš na blogu tak trochu průběžně, jestli jsem si správně všimla spíše sleduješ a odpovídáš na komentáře a pak někdy když tě něco napadne tak napíšeš článek :) (mimochodem to dělám i já :D) Takže si myslím že si aktivní a věnuješ se blogu, Jediný co bych asi "vytkla" je že bych se být tebou zaměřila na něco novího (jinýho, psaní článků) ale to patří do článků takže to je asi vše :).
10/10

Komentáře
Už z vlastní zkušenosti.. jsme v tomto zcela podobný.. já skoro vždy odpovídám na své komentáře (vždyť mě znáš :D).
A to samé děláš ty (aspoň si to myslím), Takže chci říct že ty na blogu máš článků hodně, Když píšeš tak "průběžně" tak se ti tam jaksi nahromaděj ( myslím to dobře :D) takže jich tam máš většinou v počtu- 10-14 ale i třeba 23, Většinou ti píšou podobný lidé což nasvědčuje tomu že máš některé opravdu "Top" :D které jako já chodí na tvůj blog často :).
10/10

Takže popularitu psát nebudu protože si myslím že jsem to sepsala už u ostatních :)

39 bodů z 40 :)
Můj názor na tvůj blog: Máš skvělej blog a baví mě tvé články jen bych asi vymyslela něco nového :), ovšem každý má svůj názor :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Ani Ani | Web | 13. února 2012 v 19:30 | Reagovat

Tak toto je  HOOOOOOOOOOOOOOOOOOODNĚ pottěšilo!
A dlouze to rozvádíš,což děkuju.
Ráda něco zlepším,takže jsem si to moc ráda přečetla.
Vím,design není mistrovský,máš pravdu,ale jednoduché jsou zkrátka moje :DD
Něco novýho? Jo, zkusím to..dříve to byli rozhovory,drabble..zkusím něco vymyslet;)
Díky za radu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama