Hodnocení blogu eliskahamerska

14. února 2012 v 18:20 | Adush |  Hodnocení
Další hodnocení blog má cca od roku 2007 :D wow!

Vzhled
Moc se mi líbí. další z jednoduších :). šedá, fialová a bílá- další 3 kombinace který k sobě dokonale ladí!
Menu máš fakt super! tohel menu vždy shánim, ale už jsem ho sehnala jediný co mi na tom menu vadí je že tam v podstatě nemáš žádné rubriky. být tebou malinko bych si vytvořila pár nových rubrik jako třeba . my diary, grafika, grafika na objednávku, vtipy atd.. a dala je tam to ti také zvýší návštěvnost :):D. no tvůj layout se mi moc líbí. Selena je taky oblíbená tak si myslim že je super :).
9/10

články
Píšeš spíše o grafice a o sobě ( stejně jak já :D) články píšeš hezky a na začátku každýho článku píšeš buď : ahoj, dobře, takže.. (to dělám i já :D). Jinak tvoje články se mi líbí ale asi by to chtělo něco aby tvůj blog víc "nakoplo" třeba zkus udělat nějakej layout v ps a nebo něco uplně novího jako posuzování blogů nebo rozhovory. Je to lepší protože ti to zvýší návštěvnost a bude na tvůj blog chodit víc a víc lidí :). Klidně být tebou bych zkusila i povídky nech se někým inspirovat třeba já nebo někdo zmích affs píše hodně povídek tak si pár přečti a zkus je taky :).
9/10

Aktivita
Pokud jsem si všimla správně aspoň každý den přidáváš jeden článek což je super, někteří se ke svému blogu vrací za týden nebo ho uplně nechaj na odpis a nebo smažou.. ale to sem teď nepatří. Pokud se podívám na tvůj blog tak je vidět že hodně píšeš třeba včera je tam od tebe asi 5 článků což je dobrý. Nemůžu ti nic popřít :)
10/10

Komentáře
ukomentářů to máme více méňe podobný u některých článků máš komentů okolo 8 a u některých 4, a někdy i více :). Myslím si že dokážeš dobře komunikovat s ostatními protože je to důležitý- výsledkem je že se na tvůj blog budou vracet. Já teda odpvídám na skoro každý koment a vypadá že ty také :).
10/10

První dojem
je to nová věc kterou budu od teď hodnotit. když jsem přišla na tvůj blog tak první čeho jsem si samozřejmě všimla byl tvůj dess. Moc se mi líbil jediný co bych na tom podotkla je menu ale to už je tam nahoře :). No články dobrý takže první dojem je:
10/10

Popularita
Popularita no na tvim blogu je bohužl celkem nízká,upřímě jsem nikdy takle nízkou návštěvnost neměla (bez urážky). ALe jak už jsem psala v předchozích bodech zkusila bych psát o něčem novím :) Nevím jestli to děláš ale to dělá hoodně blogů. Vždycky když je hodina: něco a 9 minut (15:39,49) a 59 sekund(13:29:59) tak dáš hned zveřejnit ten článek a objeví se ti mezi prvními 10 a taky se ti zvýší návštěvnost :). Není sice zas tak hrozná ale zlepšit by chtěla :). to je všechno :).
7/10

celkem:
55 z 60
dobrý výsledek :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 eliskahamerska eliskahamerska | Web | 15. února 2012 v 14:19 | Reagovat

Děkuji moc za hodnocení.. Poleším se XD :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama