My diary 24.2

24. února 2012 v 20:09 | Adush |  o mne
Tento týden jsem moc nevěnovala psaní a moc se omlouvám že jsem tu nebyla.. důvody mám jasné:
1. Mám zákaz "pc" (mám notebook) ale chodim na něj (tajně :D)
2. škola učení škola učení škola učení :D
3. kámošky obchoďák.. :D
4. spaní :D
kecám 2 první body jsou hlavní.. a někdy nemám ani náladu lézt na pc..
No jinak.. jsem dostala 3 z aj :(( a psala jsem test pak z matiky 2 což je ok.. :) jinak ze známek vše..
info: o víkendu tady nebudu takže mě prosím omluvte :(( škoda.. ale přednastvaim pár článků a možná tady bude moje spoluadminka.
Včera přijeli "děti" (puberťáci :D) z lyžáku takže je nás zase skoro plný počet..
Teď něco ze školy:
Samozřejmě že neznáte naší Krávu (dříve kráva nebyla).. Jedna naše spolužačka kamarádila s mojí best f. a já jsem se s mojí bff ještě moc nekamarádila v té době od 1třídy byli kámošky a já měla jědnu hrooznou píču která odešla asi v 5 a pak jsem moc z nikym ve třídě nekamarádila tak jsem se přidala k mojí bff a k anetě.. po cca roce se nám aneta začala vyhýbat já jí psala slušně na fb proč? a ona že jsem jí adri přebrala proč? Nepřebrala jsem jí jí jenomže aneta je nudná zamlklá a lakomá a já si s adri hoodně rozuměla a aneta mi začala nadávat tak jsem jí to oplácela a pak jako že to je tyber šikana ( šikana pi pc) aneta vše řiká mamince ale ta tohle naštěstí neřešila..
A my s ní přestai kámošit já se s ní pár krát bavila protože s ní nikdo nekamarádil (1.) Ale ona mi to moc neusnadňovala ale teď v 7 na začátku v poho ale na třídních schůzkách začala její maminečka řvát na 2 mami mích spolužaček že jí berou svačinu a hážou do koše a řvou na níi nežer a že jí pomlouvaj.. nikdo si jí nevšímal a dokonce spolužačka která jí podle anety na ní řvala nežer s ní kamarádila a snažila se jí pomoct ale odnesla to takle.. a že se bojí chodit kuli tomu do školy..
pak 2 měsíce nebyla ve škole ani teď neni.. A maminečka anety přišla do třídy za uč. a řikala že má nějakou nemoc ne jako třeba pras. chřipku ale ne nic jednoduchého..takže ve středu nám to řekla a začala na nás řvát jako že mx zato můžeme.. takže za to že jsme se mi snažili nám udělal tohle a ta uča ji věří.. takže ted nás prosí aby jsme se k ní chovali slušeně.. ale my jsme se k ní chovali slušně a ona nám to oplatila? NE! a od tý doby jí nidko nemá rád a každej říká že je píča a nebo že dostala svou první rýmu a proto musí zůstat doma! atd.. chudinka malá! fakt píča
no nebudu vás zatěžovat naší pošahanou třídou a mím podělaným životem :D
stalo se vám to někdy?

Takže uklidila jsem :D od 4 do 8 jsem uklízela a článek jsem napsala ve 4 :D a můžu na pc a vrátí mi dotyxkáč :D :) pod 1 podmínkou- že mě každej den vyzkouší z jakýkoliv látky..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Karina Karina | Web | 24. února 2012 v 20:16 | Reagovat

pekny blog :)

2 Any :) Any :) | Web | 24. února 2012 v 20:25 | Reagovat

Máš krásný design!

Jestli si chceš objednat originální šperk z korálků, tak zavítej na : kiss-of-creativity.blog.cz
Moc se omlovám za reklamu!

3 Ani Ani | Web | 24. února 2012 v 21:03 | Reagovat

Noo..zajímavý příběh. Nechtěla bych být ani na Anety ani na tvém místě.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama