Postavy

Mary-Molly Margaret Zane

6. listopadu 2011 v 20:50 | Aďa
Mary Margaret "Molly" Zane
Molly je další padlý anděl, který pobýval převážně na straně Satana. Má odbarvené vlasy a piercing . Je velmi agresivní a nepřátelský vůči Luce. Snaží se varovat Luce vzdálenosti od Daniela několikrát. Nakonec se ukáže že neni tak strašná i když luce hodí na začátku karbanátek na hlavu.

Ronald sparks

6. listopadu 2011 v 20:29 | Aďa
Roland Sparks
Roland, stejně jako ostatní, je padlý anděl ale na straně zla.Je to přítel Daniel ve škole a má dredy. On, stejně jako Cam a Molly, jsou považovány za "démony", padlí andělé, kteří sousedí s Luciferem, který překvapuje Luce, jak se dostane na dobře s každým v Meč a kříž, včetně ostatních padlých andělů. Je schopen propašovat vše do Meč a kříž. Je milí a komunikativní mladík který má rád arriane ;)má hnědý oči a vlasy.

Gabrielle givens

6. listopadu 2011 v 9:19 | Aďa
Gabrielle "Gabbe" Givens
Gabbe je padlý anděl na starně dobra.Ona je popisována jako blondýna , s jižanským přízvukem a má druh krásy.Luce Gabbe nesnáší, protože ona věří, že je Daniel její, i když je k Gabbe neomylně laskavý.
moje představa Gabbe
herečka: hayden panettiere

Pennyweather 'Penn' Van Syckle-Lockwood

6. listopadu 2011 v 9:09 | Aďa
Ona je jeden z přátel Luce. je adoptovaná dcera ředitele a má hnědé vlasy a fialové brýle. Ona je popisována jako hastroš, nepopulární, a chronických alergií, ale její přátelství se ukázalo být velkým přínosem, protože má přístup a znalosti o Meči a kříži a sdílí své zkušenosti s Luce. Pennin otec býval brankéř,a ředitelem školy ale zemřel a byl pohřben v hřbitově školy. Je zraněná, a zatímco malá strana utíkající bitvy a později jí zabije slečna Sophia :(. Její jméno na "Meči & kříži" je " Pennyweather 'Penn' Van Syckle-Lockwood nejlepší kamarádka na světě. Není žádnej anděl je normální holka která nic neprovedla ale rozhodla se zůstat a žítu měčě & kříže jenom kůli jejímu otci protože nechtěla do dětského domova.Luce hledá mezi tím v pobytě na škole informace o záhadným danielovi grogori.
Moje představa penn
Herečka: stacey farber

Arriane Alter

6. listopadu 2011 v 8:59 | Aďa
Arriane Alter
Arriane je padlý anděl, jako je Cam a Daniel a je na straně dobra. Spřátelí se s Luce první den v Meči a kříži, i brání ji před Molly Zane, který se okamžitě nechuť k Luce a vypíše své polední zásobník na hlavě. Tím se aktivuje sledování náramku, který nosí Arriane, správu elektrickým proudem. Je brunetka, jako Luce a přesvědčuje ji, aby ostříhat vlasy, aby odpovídalyluciiným vlasům- kratší styl( při požáru jí chytli vlasy :().Ona se odkazuje jako na psychopata a má zájem o ronalda sparse. Je ochranitelská, hodná a správně praštěná.
Moje představa Arriane:

Herečka: ashey greene

Cameron Briel

6. listopadu 2011 v 8:49 | Aďa
Cameron "Cam" Briel
Cam je protivník příběhu a Luce projevuje romantický zájem.On je také padlý anděl. Cam je vysoký, má bledou pleť, a má černé vlasy a zelené oči.Má tetování sunburst na zadní straně krku. cam se snaží o kouzlo Luce, zachytit svou pozornost při mnoha příležitostech.On je anděl na straně zla. Skouší svádět luce, a daniel ho nesnáší.
Moje představa cama je taková
herec: nicholas hoult

Daniel Grigori

5. listopadu 2011 v 21:19 | ada
Daniel je padlí anděl - nebeská bytost, která si vybral, na krátkou dobu, na stranu dobra na počátku času - a Luce hlavní romantický zájem. On je popisován jako hezký blond, modré, fialové oči. Zachrání Luce z padající sochy anděla na hřbitově sousední školy. On předstírá nezájem Luce, snažila se nevnímat ji za vlastní "bezpečnost", ale láká ji i tak. když luce uviděla Daniela zalíbil se jí on se na ní podíval usmál se a potom vztyčil prostředníček... je to proto že oni dva se celi stoleti vždycky když luce je 17 potkaj a luce se do něj zamiluje pak se polibi a lucinda shořía takle to je pořád ale teď je vyjímka luce neni pokřtěná takže neschoří..
moje představa daniela
je to alex pettyfer
a další postavy zítra-... papa

Lucinda price

5. listopadu 2011 v 21:09 | Aďa
Lucinda price (priceová) luce je hlavní postava z celé série. Má černé vlasy a hnědé oči. Začala vidět "stíny", amorfní, zlověstný zjevení, v mladém věku. O několik let později, když snaží se zapadnout a chovat se jako "normální" teenager, je pozvána na beach party, kde je její přítel, Trevor, chycený při požáru v kabině, zatímco ona ho políbí.Trevor zemře, což Luce mají být převedeny do polepšovny názvem Meč a kříž. ujala se jí prakticky okamžitě Arriane, další student studuje, a brzy se spřátelí s Pennyweather "Penn," Cam, a knihovnicí- slečnou Sophií.jí je také nevysvětlitelně přitahuje Daniel Grigori, věří, že ho zná odněkud. Zalpete se do hodně nepříjemných situací ale taky velmi příjemných. její nejlepší kámoška u zapadlé zchátrelé školy u hřbitova který dřív sloužil jako vojenská základna kde cvičili atd.. Arriane jí pomáhá aby se tam aspon malinko zaklimatizovala a penn s ní hledá informace o pohledným Danielovi.
Moje představa jak vypadá Luce je asi taková:
Kaya scoderlaio
 
 

Reklama