Téma týdne

Zrcadlo

4. března 2012 v 19:00 | Adush
Zrcadlo..
to nás asi hoodně ovlivňuje.. život bez něj si žádná holka nedokáže představit a asi ani žádný kluk.. holky jsou ale na něm více závyslejší!
DO zrcadla se také díváme každý den někdo víckrát a někdo méněkrát
Je to asi nejpoužívanější věc za den :D kromě oblečení :D

Já osobně mám zrcadlo celkem ráda.. někdy mě sere když jsem rozcuchaná a vypadám jak debil :D ale někdy zase dobře..Myslím si že zrcadla jsou dobrá věc.. dříve se lidi nevyděli v ničem takže to měli malinko těžší než mi ale tohle je 21 st. takže :D

Nevím co mám dodat snad jen to že je to praktická věc, a já u nějs strávim ráno maximálně 5 min :DD
mějte se čágo :D

a co teda?

25. února 2012 v 8:34 | Adush
škola nás naučila hodně nesmyslných věcích které spousta lidí potřebovat bude a někteří zase ne. Každý chce dělat něco jiného někdo chce dělat něco s fyzikou tím pádem i s matikou někdo zase jen čj nebo nekdo chce dělat třeba s příroďákem no je hodně příkladů.. já bych chtěla být asi no chěla bych psát knihy ale to není vše :D.. takže ve škole nás nenaučili:
Ve škole většinou každej učitel používá svojí taktiku- na matiku- když nám něco nejde napaří test :D
Ale co nás tam nenaučili!? co???!


Postavit se k různým situacím vím že asi na to je (voz- vychova k občanství a ke sdraví, občanka) ale nás tam nic nenučili za ty 2 roky..!

Další je:
Já tělák osobně nesnášim ale co nás tam také naučili? ok vybiku a přehazku pak házet míčem ale to je vše! já osobně to v životě vůbec potřbovat nebudu.. jasně někdo by si chtěl na dovče zahrát ale mě to nejde já nejsem na míčové hry.. pak na těláku jen tak běháme do kolečka na čas taky na hovno! a co že tam chybí?? no kdyby nás tam třeba naučila nějaký cviky nebo tak něco! kdyby jsme chodili do školní posilky! Já osobně tancuju street dance takže ani tv nepotřebuju a pak jsem dělala gymnastiku ale šla mi ale nebavila :D. A tv nesnášim hlavně kvůli učitelce.

další:
Na vítvarce! můžeme dělat tolik věcí jenže naše pitomá podělaná třídní kterou máme na děják i na vv tak tam řeší jenom ten svůj děják!!!

Co kdyby..?

13. února 2012 v 15:20 | Adush
CO kdyby...?
Každý z nás se v životě milionkrát řekl co by se stalo kdyby..?
Je to velmi rozšířené téma. Dalo by se to popsat (jak jednoduše tak složitě), vlastně se může stát cokoliv.
Co by stalo kdyby- mě někdo unesl, zkoušela se zabít, rozešla se s klukem, dělala bych to už teď ve 12? :D
No na někerý otázky jsou odpovědi ale na některý zas ne.
Polovina lidí co tohle bude číct přečte jn pár řádků a ani to nedočtou jiný se na to ani nepodívají. CO by asi napsali do komentů? :D zase blábolim. No nevím co dál napsat.
Takže je to všechno :)).

Tma!

8. února 2012 v 19:19 | Adush
Byl klidný večer. Ještě když jsem usínala jsem nemohla usnout. Přitom jsem byla tak unavená. těžkli mi víčka a pak.. pak jsem usla.. ted klidně a nevědomky spím na boku.něco mě vzbudilo... tiché ale přesto slyšitelné kapání. otevřela jsem oči .. ale nic jsem neviděla. sáhla jsem po lampičce... kde sakra je? nenašla jśem jí! tak jsem vztala a šla směrem ke dveřím. ale ještě před tím jsem do něčeho narazila. CO to je? stěna ano. Byla to vlhká popraskaná stěna. Takovou doma fakt nemáme !šla jsem podél stěna která končila u rohu pak malinko vystoupla šáhla jsem nahoru. Něco kulatého. \Ano panty. pokročila jsem o pár kroků a nahmatala kliku. zkoušela jsem to otevřít. A podařilo se. Dveře se skřípavím zvukem otevřeli. Raději jsem nic neřikala. Všude byla tma a nikde světla... náhle jsem se probudila v té samé tmě. Kde je lampa? nebyla tam..


:) líbí? je to spíše povídka tak pa pa

Zoufalství

3. února 2012 v 17:55 | Adush
Ano jsem tu i přes můj tedy mámin zákaz na pc :)
tedyk TT


Zoufalství..
No vím že je mi skoro 13.. tak každej má na takle "mladý" holky jiný názory... někdo že toho málo prožili atd... no.. to je na každým jinak
Nejsem zrovna hoodně sebevědomej tip.. tedy jak v čem.. někdy jsem a někdy ne :D.. nevím jestli tušíte jak to myslím.. asi nejhorší věc se mi stala.. no asi tento rok (myslím 2011-12) byl nejhorší.. ale to už je od věci.,.
Takže znovu zoufalství..
Zoufalství.. je nepříjemné.. zato vás může připravit do nehroších chvil vašeho života.. čím víc "trpíte" tím víc toho v budoucnu zvládntete.. třeba já.. nechci říkat jak moc jsem skvělá ale můj táta neni zrovna "vysněný" :D No dejme tomu že - Mě pomlouvá, je hnusnej a nervozni.. ale zase někdy je fakt hodnej.. je hroozně náladovej.. a párrkrát mi řekl i krávo.. tak když už muzase něco přelítne přes nos tak mě už to ani nevadí.. prostě si řekni at de do prdele a leze s tim na někho jinýho..pak se s nim nebavim..když domů někdy přídu naštvaná a mamka se mě zeptá co mi je tak řeknu že táta je zase hnusnej a ona řekne.. vždyt víš že někdy menstruuje :D.. no.. takže ted už mi to ani tak nevadí..
ale Např.: Bohaté, rozmazlené, krásné děti, které mají všechno podplacené ničeho se nebojí, vše za ně udělají rodiče a co chtějí to mají. No, ale když příjde těžká situace kdy se o sebe mají postarat sami tak to jsou teprve zoufalí. Takže.. Pro ně je to i když jsou až tak rozmazlení a nafoukaní taky těžké.. já se teda dokážu pstarat sama o sebe a právě když ted mamka odjela do itálie na 1 týden mě měl právě na starosti táta a právě měl to svoje období a byla tam ta jeho kráva.. no a já k němu nechodila.. a ona se od tý pani chytrý dozvěděl AŽ VĚ 40! ŽE ZA MĚ MÁ ZODPOVĚDNOST!N DOKÁŽETE TO POCHOPIT! ON TO NEVĚDĚL! ŽE KDYBY SE MI NĚCO STALO TAK ŽE ZA MĚ RUČÍ|! tak to jsem čuměla! byla jsem na něj max. nasraná protože řekl že mě hlídat nebude když k němu budu chodit:D..

No ale zoufalství každý vnímá jinak.. je i pár vymyšlených fází.. :D

1. Zoufalaá ale za chvíli je to pryč.
2. (můj případ- někdy) Zoufalá ale když jsem z kamarády tak je to v poho pak už zasene.
3. hodně! Zoufalá a pomůže mi nej kámoška
4. Zoufalá a dostává se z toho hooodně dlouho :D
5.Tak zoufalá že někdo udělá sebevraždu :((

No myslím že je to nějak napsané.. stejně už musím jít.. pá a budu tady.. zítra nejspíš ne :( ale v pondělí jo to určitě!! :)) a už mám vymyšlenou povídku tak jí sem asi v po dám :) pá

Facebook X Lidé

29. ledna 2012 v 21:29 | Elevanse

Facebook X Lidé

Určitě všichni znáte tyto dvě sociální sítě, které toho mají mnoho společného, ale také se v mnoha věcech liší. Všichni trávíme hodiny denně na facebooku a ani si nepovzdechneme po "lidech". Čím to asi bude?
Facebook je oblíbenější, protože:
 • je zde mnohem více přátel
 • větší možnosti hledání (nových) přátel
 • rychlý a praktický chat
 • společné aplikace, hry
 • sdílení všeho možného
 • jsou zde pozvánky na různé akce
 • možnost seskupování ve skupinách
 • čerpání informací
 • a mnoho dalšího...
Co je na "lidech" lepšího než na facebooku:
 • možnost podání inzerátu do seznamky
 • možnost hromadných chatů
 • možnost hromadných diskuzí
Takže je rozhodně lepší facebook. Jenom jsem vám chtěla ukázat ty obrovské rozdíly, ten "pokrok", který jsem zvládli během několika let. Je to až neuvěřitelné, jak rychle se tyto sociální sítě zdokonalili... Každý jenom na facebook "nadává", že je to žrout času, ale kdyby si ti lidé uvědomili, že facebook není jenom chatování, psaní trapných statusů a hraní her, tak by přišli na to krásné kouzlo facebooku. :) Zkuste to také...
Elevanse

Facebook, twiter...

23. ledna 2012 v 21:20 | Adush
Ano... co si přestavíte pod názvem Sociální sítě? Já asi Facbook Facebook facebook, twiter..atd..
No ale když se řekně Fb (Facebook) tak si zase přestavím uchyla kterej čeká na nějaké bezmocné dítě či tenegera..
No takže sociální sítě... ta těch jsou závislí děti tak v mém věku až nějak možná do 18? :D nevím mám kámoše (20let) a je tam od rána do večera.. dospělí na tom také nejsou tak růžově..
ostatně většina která pracuje u počítačů (například v T- mobile tam mají dělat práci a místo toho lítaj na webu..) .. No chci jen říct že hoodně lidí je na tom závislí a když jedou na dovolenou.? tak to asi nepřežijí :D
No ale teď nemluvím jen o "závisti"

Některé lidi se vyjadřují jen pomocí facebooku.. překvapuje mě že jedna kravka z naší trídy ona si odjakživa stěžovala a říkala pořád já chci umřít a víte co ostatní udělali?? místo toho aby se na tu kčeni vyprdli tak jí jen a jen litovali.. ted paní uažasná napíše na fb (zrovna dnes napsala): Proč je život tak težký ach jo :( ;((... bla bla--- a ted nikomu nechce říct co to je.. vím nemá to jednoduchý v odině ale takovíhle lidi prostě nechápu. asi chce být oblíbená..ale já jí kvůli tomu nenávidím!

Další věc je taková že od té doyb co fungujou fb twiter tak už hoodně dětí mají vztah po internetu nebo kluka který /holku která se jim líbí pozvou nebo se ho zeptaj jesti snim nebude chodit.. jako to se ještě dá ale vztah po intenreu?? (obzvláště když se koukám na web a ted ty 10 ti letý holčičky ty inzeráty: Hledám kluka... to je podle mě už faktická demence! je mi jich lítoo
výhody Facebooku:
 • kamarád či kamarádka v zahraničí
 • DOmluvit se na zítra , domácí ukoly..
 • a ostaní(Kluk na fb .. jako myslím se kterým chodíte doopravdy ne na webu)
Nevýhody
 • Uchylové
 • Feťáci
 • vztah (dá se přežít :D)
 • a ostaní
Myslím si že je toho celkém dost :D

Samozřejmě že facebook má i spustu výhod...
a jak je to se mnou?
Facebook mám ale chodím na něj jen tak jednou za den se juknout jestli nkdo není online a na přízpěvky tad.. ale jinak mě vůbec nebaví
Můj názor na fb?
Jo jeto dobrá věc ale v určité míře :)


vaše Adush

Cesta za lepším životem- moje blábolky

2. ledna 2012 v 10:42 | Adush
Áno. Cesta za lepším životem. Moc nevím o čem bych tady měla psát. I když jsem jedna z prvních. Ale co je to fuk :D.
No když se řekne "Cesta za lepším životem". Tak si představím to že je pro někoho "Něco" důležité. Pro "Někoho": Sex, Peníze, Láska, Vzdělání..
Nevím. Pro mě je asi nejduležitější..Á, no asi teď je to vzdělání. A také láska. Nemyslím tím že musím z někým chodit myslím tím přátelé rodina. Protože bez přátel se žít nedá (podle mě).. Nemůžete se nikomu svěřit prostě nic..
Je to jako kdyby vám - mě - polovina chyběla.
A ta druhá polovina by byla šťastná z toho že ná "Hodně" peněz, vzdělání..
Ale třeba já mám hodně přátel ale neříkám že jsem "tupá" ale nemám ty nejlepší známky třeba z Fyziky :/
Ale teď mluvím- píšu- mimo TT
Cesta za lepším žvotem
Tu si představí každý sám.
ale nejhlavnější je, aby se tak stalo. A bez zbytečného remcání a problémů. Jasně, ale ta cesta je trnitá, není to procházka růžovým sadem, musíme bojovat. Pasivní vysedávání jen tak někde a doufat, že tím dojdu k lepšímu životu je trochu absurdní myšlenka (i když se to tak nezdá.)
Někdo si představí, že chce luxusní vilu, skvělé auto, neskutečně peněz a slávu. To musí být skvělý život, ale také to něco stojí. Všehno má svoje pro a proti. Bezdomovci si třeba přejí jenom malý byt, alespoň nějakou střechu nad hlavou, práci a nějaké peníze. To je podle nich cesta za lepším životem.
Já si osobně myslím .. No mám u to celkem naplánované :D.. Nevím jestli mi to výjde. Asi si teď budete řikat že jsem až hodně velký snílek (což je pravda) ale v této době máme hodně možností kam se podívat takévelké možnosti k vzdělání.
No a tak (už jsem zmiňovala) bych se chtěla s mojí kámoškou (nej kámoškou) odstěhovat do ameriky. Beru na vědomí že je tam Americká Angličtina a mají také svůj"přízvuk" Něco v jejich přízvuku už umím. Protože ta moje kámoška tam vyrůstala tak jsme se dohodli že se tam dostěhujem a budem tam studovat. Je to prosté ona mě naučí AMer. Angl. a když se to pořádně naučím tak tam půjdu. Samozřejmě že tam nebudu na věky.. :D No prostě nejspíš tam pojedu i když mi je malinko líto že nebudu tady v praze se svou rodinou :(((
No bůh ví jesti se to naučím :D
Tak nebudu sem psát další moje "Připitomělí" Blábolky :D mějte se hezky a pá :D

Václav Havel

19. prosince 2011 v 16:23 | Adush
Václav Havel
Včera večer se svět dozvěděl že václav h. zemřel. údajně to bylo na rakovinu. Zemřel ve spánku v 75 letech. Což je celkem dobrá smrt. Bohužel to špatně nese paní Havlová. Která bude u dcery. V pátek má Havel pohřeb. Podle mě teda každý to říká to byl jeden z nejlepších člověků z čr ale i ho měli rádi v americe, španělsku.. n skoro všude.
Zatím co včera večer se řešil jen Václav H. včera umřel prezident Koreje. Tam to mají malinko težší poněvaž 1. se řeší jen a jen V. H. 2. je to čína
Takže tam se teď někde připravují do války a bůh ví co ještě!
Je mi jich malinko líto.
Toť vše

Pravopis

12. prosince 2011 v 12:21 | ada
Ahoj jsem nemocná takže.. Takže na to mám více času. Rozhodla jsem se udělat téma týdne :)

Myslíte si že když píšete článek nebo slohovku že musí být správný pravopis? Jasně že ano! Ale podle mě na tom je nejduležitější aby to mělo srdce. Ale to už není k pravopisu. No ale když si vemete že jste udělali krásný příběh a teď tam bude místo byl biul nebo jenom bil jako vím někdy se asi spletu i já. ALe jen si vemte přídete na blog uvidíte krásnej příběh a tam místo byl bil. Dost velká chyba a spousta lidí to doradí. Vím že zrovná já bychto měla říkat! :D Někdy po sobě články kontroluji ale někdy zase ne :D. Vím že mám spustu chyb v článcích určitě i tady :D. A abych se přiznala tak jsem malinko Dyzlektic. Ale jako pracuji s tím :D. píšu asi celkem hezky ( na papír) ale někdy udělám spustu chyb. Asi bych se nas tím měla zamyslet.. když vymyslím hezký příběh ( v strašidelných příbězích a vtipech, ostatní, jsou moje příběhy :D) tak je celkem škoda že tam je 50 chyb :D. no jo. Ale nejsem uplně hrozná snad :D nepíšu tedy určitě: Ahoj, Hezkí blogýsek máš rostomylí foteški! :D to fakt ne :D no snad mě s tima chybama omluvíte :D

Můj vztah s pravopisem: katasrofa:D
No mějte se pá
 
 

Reklama